Podsumowanie akcji ,,Pełna miska dla schroniska”.

W październiku Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę karmy i artykułów dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Celestynowie. Zbiórka trwała cały miesiąc, zebrano wiele kilogramów karmy, koce, ręczniki, miski i wiele innych przydatnych artykułów. Przyniesione rzeczy zostały dostarczone potrzebującym 12 listopada. Szkoła otrzymała podziękowanie od schroniska, ale największą radość sprawiła nam możliwość pomocy potrzebującym zwierzątkom. Celem zbiórki była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Cieszymy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w tej akcji. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest nam obojętny. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i rodzicom, za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Pamiętajcie że ,,dobro zawsze wraca”.

Anna Zarębska