Na straganie...

18 kwietnia 2024r. uczeń klasy 3b Mateusz Michalski reprezentował naszą szkołę w Konkursie Recytatorskim Jednego Wiersza, w szkole Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie.
   W konkursie brało udział 31 szkół powiatu mińskiego. W tym roku recytowano wiersz Jana Brzechwy „Na straganie”.  49 uczestników zaprezentowało się w trzech kategoriach wiekowych: 0 – III, IV – VI i VII – VIII.

Recytatorzy oraz ich opiekunowie otrzymali dyplomy, a laureaci dodatkowo puchary i nagrody.
Po wręczeniu nagród głos zabrał pan Jacek Pacocha - aktor, reżyser, dyrektor Teatru Edukacyjnego Atlantis z Warszawy, który pogratulował uczestnikom, a także udzielił kilku cennych rad związanych z przygotowaniem do recytacji.

GRATULACJE dla Naszego Mateusza!!!

Brygida Asztel