Spotkanie w wyobraźni z niezwykłą kobietą generałem w klasie 3a.

Na początku marca uczniowie z klasy 3a uczestniczyli w zajęciach w ramach bloku o kobietach w rolach niezwyczajnych. Przybliżono im w aktywny sposób postać Elżbiety Zawackiej- jedynej cichociemnej wśród mężczyzn. Dzieci poznały niezwykłe przygody wojennej kurierki, szpiega, uczestniczki Powstania Warszawskiego.

Na podsumowanie zajęć dzieci mogły dotknąć telefonu, maski gazowej i przymierzyć elementy wojskowego umundurowania i wyposażenia . Obejrzały ciekawą prezentację.

Podziękowania należą się uczniom klasy piątej Krzysztofowi Zarębskiemu i Filipowi Jastrzębskiemu za przygotowanie prezentacji i przyniesienie akcesoriów związanych z wojskiem .

Dziękujemy także trzecioklasistom za aktywny i pełen zaangażowania udział w zajęciach.

Mariola Rudnik, Anna Zarębska