Międzynarodowy Dzień Kropki klasy I-III

W piątek 15 września klasy 1-3 obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Uczniowie poznali historię Vashti, która jest bohaterką książki Petera Reynoldsa pt. „The dot”. Historia dziewczynki zapoczątkowała obchody tego dnia w wielu krajach na świecie, podkreślając jak ważna jest wiara we własne możliwości i odkrywanie talentów. Z tej okazji nasi uczniowie zaprezentowali swoje niezwykle umiejętności, talenty i mocne strony. Uczniowie oraz nauczyciele z zachwytem oglądali występy dzieci. Wszyscy mieliśmy okazję lepiej się poznać i podziwiać m.in. wspaniałą żonglerkę piłką, zdolności artystyczne, inżynierskie, akrobatyczne, informatyczne. W klasie 2 zachwycaliśmy się umiejętnościami jazdy konnej, samodzielnym stworzeniem radia i dystrybutora na wodę. Zachwyt wzbudzały m.in. występy muzyczne tj. gra na pianinie, śpiew czy umiejętności związane ze składaniem niezwykłych rzeczy z klocków Lego. Dzieci pokazały niesamowite zdolności. Uwieńczeniem dnia było wykonanie pracy plastycznej „Kosmiczny piesek” wykonanej metoda kropkowania.