UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowe wydarzenie nie tylko w życiu przedszkolaków i ich rodziców. To również ogromne przeżycie dla nauczycieli oraz całego przedszkola. 17go października dzieci z grupy "Biedronki" zamieniły się w prawdziwych aktorów. W obecności Pani Dyrektor oraz rodziców, zaprezentowały swoje umiejętności: śpiewały piosenki, tańczyły oraz recytowały wiersze.Dla większości był to ich pierwszy ważny występ w życiu, przed tak zacnym gronem. Po występie Pani Dyrektor dokonała Aktu Pasowania ogromnym ołówkiem.Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Tego dnia grono przedszkolaków zasilili nowi, mali, bardzo dzielni śmiałkowie. Dla najmłodszych przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców i nauczycieli powód do dumy.

Marta Szcześniak