Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

"Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy przezwyciężyć w sobie niechęci, ile zdołaliśmy przełamać ludzkiej złości i gniewu. Tyle wart jest nasz rok, ile ludziom zdołaliśmy zaoszczędzić smutku, cierpień, przeciwności. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy okazać ludziom serca, bliskości, współczucia, dobroci i pociechy. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy zapłacić dobrem za wyrządzane nam zło."
Kard. Stefan Wyszyński

Długo oczekiwanym przez całą Społeczność Szkolna spotkaniem rozpoczęliśmy rok szkolny 2021/2022. Wspólnie z nami na niezwykłą wyprawę wyruszyli koledzy i koleżanki z klasy pierwszej, którzy ze swoim wychowawcą – Panią Mariolą Rudnik z pewnością odkryją niejeden nowy ląd.
Szczególnie gorąco przywitaliśmy na naszym szkolnym okręcie nowego kapitana – panią Magdalenę Osenkę, która podjęła się wyzwania - płynąć ze swoją załogą nie tylko w czasie ciszy, ale również nie porzucać jej, gdy nad morzem rozpęta się burza a okrętem będą miotały duże fale.
Nie zabrakło też życzeń i słów wsparcia przekazanych przez Pana Burmistrza Gminy Halinów Adama Ciszkowskiego za pośrednictwem Pani Katarzyny Targońskiej – kierownika Referatu Edukacji i Polityki Społecznej.
Życzymy wszystkim, żeby to był bardzo dobry rok szkolny, pełen spełnionych marzeń, realizacji zamierzeń i niejednego sukcesu na miarę możliwości każdego ucznia!

Anna Wiesner