Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Dnia 25 czerwca 2021 roku w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Brzezinach odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021.

Po uroczystym wprowadzeniu Sztandaru Szkoły i odśpiewaniu "Mazurka Dąbrowskiego", wszystkich zebranych powitała wicedyrektor- Pani Wioletta Śledziewska.

Ważnym punktem uroczystości było przekazanie Sztandaru Szkoły. Następnie Burmistrz Halinowa- Pan Adam Ciszkowski i sekretarz Halinowa- Pan Robert Grubek wręczyli Stypendia Burmistrza. W tym roku wyróżnieni zostali następujący uczniowie: Sylwia Welc, Julia Sitek i Natalia Konowrocka.

Kolejnym punktem programu był przepiękny, dostojny polonez w wykonaniu uczniów  z klasy ósmej.

W dalszej części nagrody ksiązkowe z rąk dyrektora Zespołu- Pana Eryka Łukasika odebrali uczniowie, którzy uzyskali średią ocen 4,75 i powyżej.

Dyplomy i nagrody otrzymali również uczniowie, którzy zwyciężyli w konkursach szkolnych organizowanych w czasie nauki zdalnej.

Po tym siódmoklasiści odebrali świadectwa promocyjne do klasy ósmej, a ósmoklasiści- świadectwa ukończenia szkoły.

Na koniec uczniowie z klasy ósmej pożegnali swoich młodszych kolegów i koleżanki, a uczniowie z klasy siódmej również skierowali ciepłe słowa wobec kolegów i koleżanek opuszczających mury szkoły w Brzezinach i obdarowali się drobnymi upominkami.

Podziękowania za współpracę skierował do rodziców dyrektor- Eryk Łukasik wręczając symboliczne dyplomy, a następnie Pani Katarzyna Niwińska, w imieniu rodziców podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za lata nauki, wsparcia uczniów, którzy już dziś odchodzą do szkół ponadpodstawowych.

Uczniowie również podziękowali wszystkim nauczycielom i pracownikom za wszystkie lata spedzone w murach tej szkoły i wręczyli kwiaty.

Życzymy wszystkim zasłużonego wypoczynku i słonecznych wakacji.