Biedronki z wizytą w bibliotece szkolnej

9 marca 2021 dzieci z gr. "Biedronki" w ramach poszerzania zainteresowań czytelniczych odwiedziły bibliotekę szkolną. Poznały panią, która tam pracuje i z uwagą wysłuchały bajki o czarownicy czytanej przez Panią Edytę. Opowiadały, jakie książki ich najbardziej interesują i mówiły komu rodzice czytają na dobranoc. Przedszkolaki były zachwycone widząc tyle książek w jednym miejscu. Sprawdziły także, która z książek w bibliotece jest najcięższa. Chętnie oglądały książeczki z dziecięcego księgozbioru i opowiadały, co widzą na obrazkach. Biedronkom bardzo spodobała się szkolna biblioteka, na pewno jeszcze odwiedzimy to miejsce!

Zachęcamy wszystkich rodziców do czytania swoim dzieciom "na dobranoc"Uśmiech