Mikołaj w grupie Biedronki

7 grudnia 2020 roku grupę „Biedronki” odwiedził Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Ten niezwykły gość obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Dzieci w podziękowaniu za przybycie Mikołajowi wręczyły pamiątkową laurkę. Biedronki wykonały tego dnia bardzo ciekawe prace, na których oczywiście króluje wizerunek Mikołaj.  Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!

Joanna Gut