Bal karnawałowy w przedszkolu

W dniu 22 stycznia maluchy z naszego przedszkola  miały okazję zintegrować się na wspólnej imprezie tanecznej. Karnawał to czas na  bal i taneczne szaleństwo, którym towarzyszy muzyka i zabawa. Bal karnawałowy to dla przedszkolaków dzień niezwykły, długo wyczekiwany. Tego dnia już od rana pojawiały się w przedszkolu kolorowe, bajkowe postaci. W sali można było spotkać: księżniczki, czarodziejki, policjantów, spidermanów, strażaków i wiele innych ciekawych i barwnych postaci. Niespodzianką był Minionek, który w tym roku poprowadził bal. Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki. Zabawa była przeplatana konkursami oraz korowodami. Atrakcją przygotowaną przez prowadzącego bal Minionka były ,,balonowe zabawy” oraz pokaz tego, co można stworzyć z balona. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, bajkowa atmosfera na długo pozostanie w pamięci naszych pociech.