Wycieczka do parku linowego oraz Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Łazienkach Królewskich

Dnia 27 maja 2013 roku uczniowie klas 3-6 pod opieką pań: Marioli Rudnik, Edyty Beczek, Ewy Kisielewskiej i Elzbiety Główki wybrali się na wycieczkę od Warszawy.

Pierwszym punktem były zajęcia w parku linowym nad Wisłą. Pod okiem instruktorów uczniowie pokonali trudne trasy i strach przed wysokością . Zmagając się z zachowaniem równowagi na wiszących kładkach podziwiali widok na królową polskich rzek i Stare Miasto. Klasa 3 w tym czasie spacerowało po Zoo.

Następnie udali się na dwie ciekawe lekcje w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Łazienkach Królewskich. Klasy 3 i 4 w sali lasu uczyły się rozpoznawać tropy mieszkańców lasu. Klasy 5 i 6 miały okazję poznać ptaki – bataliony, bociany, rybitwy i ich przystosowania do środowiska.