Rozstrzygnięcie konkursu "Ekologiczna zabawka "

10 maja odbyło się rozstrzygnięcie konkursu techniczno - przestrzennego "Ekologiczna zabawka", który zorganizowała Pani Marta. Głównymi celami było propagowanie postaw proekologicznych wśród dzieci, zapoznanie z pojęciem recykling, zachęcanie do segregacji odpadów oraz kreatywne spędzenie czasu. Konkurs na Ekologiczną zabawkę cieszył się ogromnym zainteresowaniem, gdyż do oceny wpłynęły prace aż 32 uczestników! Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością i fantazją. Pojawiły się pojazdy, lalki, zwierzątka, gry, domki dla lalek i torebki dla zwierząt. Eko-zabawki były wykonane starannie i solidnie, z pewnością mogłyby posłużyć dzieciom do prawdziwej zabawy w przedszkolu. Wyróżniono pierwsze trzy miejsca w przedszkolu i o działach 0a i 0b. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody. Każdy był zadowolony! Na koniec obejrzeliśmy wystawkę wszystkich prac i zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie.