Tydzień dla Zdrowia- podsumowanie

22 kwietnia odbyło się na odnowionej sali gimnastycznej spotkanie naszej społeczności podsumowujące działania profilaktyczne związane ze zdrowiem. Prowadzący - Aleksander Jurczuk i Franciszek Woźny- opowiedzieli o aktywnościach zaproponowanych uczniom naszej szkoły przez nauczycieli zaangażowanych w projekt, czyli panie i pana: Annę Zarębską, Beatę Majewską, Ewę Chmielewską, Damiana Krzyżewskiego, Agnieszkę Kowalik, Aleksandrę Lubę, Mariolę Rudnik . Wysłuchaliśmy wiersza poety Jana Kochanowskiego ” Na zdrowie” . Następnie klasa 3a zaprezentowała grupową recytację wiersza „ Na straganie” . Potem obejrzeliśmy w wykonaniu trzecioklasistów i koleżanek z siódmej klasy - scenki z życia dzieci . Poznaliśmy Maciusia, który przesadzał z ilością czasu spędzanego przed telewizorem. Natomiast Karolinkę za bardzo wciągał wirtualny komputerowy świat. Na koniec klasy czwarta i trzecia – przygotowane przez panią Beatę Majewską- zaprosiły nas do wspólnego muzykowania przy dźwiękach karaoke. Pośpiewaliśmy razem piosenki związane z dbaniem o zdrowiem.. Dekoracje stanowiły prace i lapbooki wykonane przez nas w domu i na lekcjach plastyki. Miło spędziliśmy ten czas. Wiemy, już jak ważne jest dbanie o zdrowie. Musimy tylko zdrowe zasady wprowadzić w życie.

Koordynatorzy projektu: Anna Zarębska, Mariola Rudnik,